Product Code: OPENJR-19
The US Open is an excellent option for any young junior player looking to get into tennis.
  • 25" (64 cm) - Between 8 and 10 years
  • 23" (58 cm) - Between de 6 and 8 years
  • 21" (53 cm) - Between de 4 and 6 years
  • 19" (48 cm) - Between de 2 and 4 years
No color choice. Sold in various colors only.
Code Size Availability Qty
OPENJR-19 19" - 48,3 cm In stock