Product Code: WPH12SET
  • Heights: 6" (15 cm), 9" (23 cm) or 12" (30 cm)
  • Offers optimum stability
  • Nylon bag included
  • Set of 6
Code Size Qty
Price
WPH12SET 12" - 30,5 cm
WPH9SET 9" - 23 cm
WPH6SET 6" - 15,2 cm