Product Code: PVCC18KIT
  • Made of flexible, durable PVC
  • Assorted colors
  • Sizes:
    • 6" (15 cm) high
    • 9" (22.8 cm) high
    • 12" (31 cm) high
    • 18" (46 cm) high
Code Size Availability Qty
Price
PVCC6KIT 6" - 15,2 cm In stock
PVCC9KIT 9" - 23 cm In stock
PVCC12KIT 12" - 30,5 cm In stock
PVCC18KIT 18" - 45,7 cm In stock
This Kit Contains:
You May Also Be Interested In
Sports Whistle with Pea, Small
  • Availability: In stock
Felt Ringette Ring, 8" (20 cm)